Tablice, banery reklamowe, siatki mesh

Tablice reklamowe

stosuje się do oznakowania placówek, dróg dojazdowych lub jako nośnik informacyjny.

  • Tablice naścienne- wykonywane są z PCV, dibond, blachy alu lub ocynk, plexi, . Tego typu tablice mocujemy do płaszczyzn stałych (ogrodzenia, ściany).
  • Tablice wolnostojące- wykonywane są z blachy aluminiowej lub ocynkowanej wyklejone dowolną grafiką. Przytwierdzane są do konstrukcji wykonanej na bazie profilów stalowych lub aluminiowych.
  • Tabliczki informacyjne- wykonywane są na podkładzie PCV, dibond, plexi, przytwierdzane do ścian, wieszane na żyłkach, linkach itp. Tabliczki takie stanowią element dekoracyjno- informacyjny.

Banery reklamowe

to doskonały nośnik reklamy lub informacji na różnego rodzaju imprezach, targach, promocjach oraz jako mega-reklamy na elewacjach budynków. Dzięki zastosowaniu tkaniny winylowej nasze banery są proste w montażu i transporcie, łatwe w konserwacji i bardzo odporne na działanie warunków atmosferycznych i uszkodzeń mechanicznych. Wykonujemy je technologią wielkoformatowego druku solwentowego.
Poprzez zagrzewanie tunelów i rękawów oraz oczkowanie, banery mogą być umieszczone w na niemal każdej powierzchni (w połączeniu z odpowiednim sposobem montażu).
W zależności od projektu i funkcjonalności stosujemy różne rodzaje materiału:

  • Backlight- materiał ten doskonale nadaje się do wszelkiego rodzaju podświetleń. Idealnie sprawdza się w systemach reklamy CITY LIGHT. Wysokiej jakości wydruk gwarantuje doskonały efekt wizualny.
  • Blockout – materiał do druku solwentowego. Jest bardzo elastyczny, nadaje się zarówno do systemów zewnętrznych jak i wewnętrznych. Posiada czarną wkładkę, która uniemożliwia prześwit światła, co pozwala na zadruk po obu stronach materiału.
  • FRONTLIT- materiał przeznaczony do zastosowań zewnętrznych. Gramatura materiału i specjalna struktura zapewnia bardzo długą żywotność baneru.

OBRÓBKA KOŃCOWA

  • zgrzewanie brytów i krawędzi na zakładkę,
  • docinanie do wymiaru,
  • zgrzewanie tuneli i oprawianie w listwy,
  • zaoczkowanie krawędzi oczkami ze stali nierdzewnej – 12 mm (standardowo oczkowanie co 50 cm).

Siatki mesh

to grube siatki PCV z nadrukiem solwentowym. Jest to rodzaj reklamy umieszczany zazwyczaj na budynkach lub w innych miejscach gdzie warunki atmosferyczne (silny wiatr, rusztowania, itp.) nie pozwalają na zamieszczenie standardowego baneru. Dodatkowo siatki charakteryzują się bardzo niewielką wagą przez co idealnie nadają się na reklamę wielkoformatową.

KONTAKT

tel: 71 355 57 43, 71 359 26 90
fax: 71 359 02 31,
tel. kom.: 607 409 590

info@drukarniacyfrowa.wroclaw.pl

www.drukarniacyfrowa.wroclaw.pl
www.druksolwent.pl