Rollupy, stojaki, ścianki

W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości systemy wystawiennicze zarówno europejskiej jak i azjatyckiej produkcji wraz z gwarancją.
Zapewniamy kompleksową obsługę od wykonania projektu, poprzez druk wielkoformatowy (w fotograficznej jakości) po montaż.

Rollupy wewnętrzne

to najbardziej popularne systemy. Składają się z jedno lub dwustronnej grafiki rolowanej w podstawę.

W tej grupie szczególnie polecamy rollup Wasp i Mosquito.
Są to produkty spełniające wysokie wymagania jakościowe (począwszy od specjalnie wyłożonej torby, zabezpieczającej rollup w trakcie transportu, poprzez solidną, trwałą i wzmocnioną od dołu podstawę po wyjątkową stabilność masztu) a jednocześnie w bardzo przystępnej cenie.
W tym przedziale cenowym są liderami na rynku.
 

Rollupy zewnętrzne

są systemami odpornymi na warunki atmosferyczne, ich konstrukcja pozwala na prezentację nawet przy wietrznej pogodzie.

Rollupy mechaniczne

posiadają mechanizm przewijający grafikę wykonaną w postaci tunelu.

Stojaki banerowe

to najprostsze systemy prezentacji grafiki, bez mechanizmu rolującego.
W tej grupie polecamy L-BANNERY i X-BANNERY.

Ścianki reklamowe

Pop up to najbardziej popularna ścianka. Składa się z rozkładanej aluminiowej ramy, do której (za pomocą listew magnetycznych) mocowana jest grafika wielkoformatowa na panelach PCV. Ścianki te występują jako jedno lub dwustronne, proste lub łukowe. W skład kompletu wchodzi waliza transportowa, która po dodaniu panelu graficznego i drewnianego blatu może pełnić funkcje trybunki prezentacyjnej. Ścianki Pop up dodatkowo wyposażone są w oświetlenie halogenowe. Wielkość ścianek może być swobodnie konfigurowana: od pojedynczych po wielopanelowe. Jest to elastyczny system, z którego można wykonać zabudowę dużych przestrzeni prezentacyjnych.
Polecamy również ścianki panelowe. Są one zbudowane ze sztywnych lekkich paneli łączonych za pomocą systemów przegubowych (klipy, rurki, zawiasy) w stabilne sztywne ścianki i parawany wystawowe. Ścianki panelowe umożliwiają prezentowanie grafik wielkoformatowych mocowanych za pomocą taśm typu rzep lub za pomocą taśm magnetycznych do specjalnej tkaniny w którą wyposażone są panele.

Systemy prezentacyjne (systemy linkowe)

Oferujemy systemy linkowe przy pomocy których można wyeksponować kieszonki na ulotki czy foldery, postery reklamowe, a także półki na produkty. Każda z linek zaopatrzona jest w specjalną rzymską śrubę umożliwiającą właściwe naprężenie linek ekspozytora. System doskonale sprawdza się do aranżacji przestrzeni handlowej w sklepach, a także do aranżacji wnętrz, tablic informacyjnych czy tabliczek trzydrzwiowych.
System uchwytów mocujących umożliwia montaż na ścianie lub suficie, a dodatkowo za pomocą estetycznych szyn montażowych także na powierzchniach o mniejszej nośności.

Potykacze

Potykacze reklamowe są jedną z najpopularniejszych form prezentacji wizualnej. W ofercie posiadamy stojaki dostosowane do różnych potrzeb. Są to zarówno potykacze wewnętrzne wykonane z plastiku (PCV) jak też aluminiowe, przeznaczone do postawienia na zewnątrz.

Trybunki (lady prezentacyjne)

Stanowią idealne dopełnienie ścianek wystawienniczych pop up, jak również samodzielnie mogą być doskonałym stanowiskiem pod wszelkie akcje promocyjne, prezentacje czy degustacje.


Pobierz pełen katalog systemów wystawienniczych:
 

KONTAKT

tel: 71 355 57 43, 71 359 26 90
fax: 71 359 02 31,
tel. kom.: 607 409 590

info@drukarniacyfrowa.wroclaw.pl

www.drukarniacyfrowa.wroclaw.pl
www.druksolwent.pl