Oklejanie witryn

Projektujemy grafiki oraz oklejamy witryny, szyby lokali usługowo-handlowych, sklepów, banków, restauracji, oraz galerii handlowych.

W zależności od projektu i funkcjonalności witryny stosujemy kilka metod oklejania:

  • Folia wycinana ploterem- zazwyczaj są to logotypy, dane tekstowe i informacyjne.
  • Folia drukowana pełna (kryjąca)- stosowana w przypadku drukowania zdjęć i skomplikowanych elementów graficznych z przejściami tonalnymi. Gwarantuje idealne odwzorowanie kreacji graficznej.
  • Folia drukowana dziurkowana (OneWayVision) stosowana jest głównie w przypadku zaklejania całej powierzchni okna. Folię zadrukowuje się dowolną grafiką, która widoczna jest od zewnątrz zachowując jednocześnie widoczność od wewnątrz. Efekt ten uzyskuje się dzięki perforacji (gęstym małym dziurkom), które pozwalają na docieranie światła do wnętrza. W ten sposób uzyskujemy efektowną witrynę, prywatność oraz ochronę przed nagrzewaniem pomieszczenia.
  • Folia wycinana imitująca piaskowane szkło. Ten rodzaj oklejenia zapewnia prywatność a jednocześnie dodaje witrynie szlachetności.

Zapraszamy do kierowania zapytań. Każda wycena rozpatrywana jest indywidualnie gdyż na ostateczny koszt wpływa bardzo wiele czynników począwszy od formatu wyklejanej powierzchni poprzez rodzaj folii aż do rodzaju montażu.

KONTAKT

tel: 71 355 57 43, 71 359 26 90
fax: 71 359 02 31,
tel. kom.: 607 409 590

info@drukarniacyfrowa.wroclaw.pl

www.drukarniacyfrowa.wroclaw.pl
www.druksolwent.pl