Grafika na pojazdach

Projektujemy grafiki i oklejamy wszelkiego rodzaju pojazdy.
Wykonujemy prace o różnym stopniu skomplikowania- od aplikacji logo i danych kontaktowych firmy, po pokrycie grafiką niemal 100% powierzchni samochodu.

Naszym Klientom proponujemy różne rodzaje grafik, materiałów oraz  rozwiązań technologicznych:

  • Grafika wycinana z kolorowej folii samoprzylepnej. Najczęściej stosowana, atrakcyjna cenowo forma reklamy na pojazdach. Jej główną zaletą jest szybki czas realizacji oraz możliwość taniego usunięcia grafiki przy sprzedaży pojazdu.
  • Grafika drukowana na folii. Stosowana w przypadku drukowania zdjęć i skomplikowanych elementów graficznych z przejściami tonalnymi. Gwarantuje idealne odwzorowanie kreacji graficznej.
  • Folia drukowana dziurkowana (OneWayVision) stosowana jest głównie w przypadku zaklejania całej powierzchni okna. Folię zadrukowuje się dowolną grafiką, która widoczna jest od zewnątrz zachowując jednocześnie widoczność od wewnątrz. Efekt ten uzyskuje się dzięki perforacji (gęstym małym dziurkom), które pozwalają na docieranie światła do wnętrza.
  • Grafika wykonana na folii magnetycznej. Główną zaletą tej folii jest możliwość samodzielnego odklejania i przyklejania elementów graficznych w dowolnym momencie. Zdjętą reklamę można również umieścić na innym pojeździe.

Standardowo stosujemy grafiki drukowane solwentowo na foliach polimerowych lub wysokiej jakości foliach wylewanych, które stosuje się do zaklejania głębokich przetłoczek.
Stosujemy jedynie wysokiej klasy folie samochodowe, które dają gwarancję wieloletniej trwałości.

Nasza wiedza i doświadczenia w zakresie oklejania pojazdów poparte są certyfikatami.

grafika na pojazdach certyfikaty

KONTAKT

tel: 71 355 57 43, 71 359 26 90
fax: 71 359 02 31,
tel. kom.: 607 409 590

info@drukarniacyfrowa.wroclaw.pl

www.drukarniacyfrowa.wroclaw.pl
www.druksolwent.pl